Lékárníci v ČR: Jak Získat Léky pro Různé Druhy Alergií

Zdravý Životní Styl s Otevřenými Lékárnami: Podporujeme zdravý životní styl a nabízíme vám produkty a rady, které vám pomohou dosáhnout optimálního zdraví.

Kompletní seznam léků a jejich kontakty

Zdraví pro každý rozpočet: Nejlepší lékárny v Uherském Hradišti

Lékárna Lobeček, s.r.o.

Zajišťujeme výdej léků na předpis i volně prodejných, zdravotních pomůcek na poukaz a půjčování kojeneckých potřeb. Provádíme měření krevního tlaku přístrojem Hartmann Tensoval Dual Control. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna Nový Knín

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na předpis i prodej léčivých přípravků, farmaceutických výrobků či doplňků stravy. V našem sortimentu naleznete vitaminy, minerály, bylinné přípravky i čaje.

Lékárna Odolena Voda

Zabýváme se prodejem humánních a veterinárních léčiv, parafarmak, homeopatik, léčivých čajových směsí i výživ pro sportovce. Dále nabízíme zdravotní obuv či kosmetiku pro dospělé i děti.

Lékárna Na Zámecké

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis i v rámci volného prodeje. Dále nabízíme potraviny zvláštní výživy, bylinné čaje, základní homeopatika, obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku či veterinární přípravky.

OOVL Lékárny U Stříbrné hvězdy

Nabídka humánních léků a léčiv, léčebné kosmetiky, zdravotní obuvi, zdravotnického materiálu a homeopatik. Zakoupíte zde veterinární léčiva pro malá zvířata, léčivé čaje a byliny, různé druhy vitamínů a minerálů, sortiment pro děti a mléčnou výživu.

Lékonka Plus

Provoz lékárny.

OOVL - Lékárna Kateřinská

Provozujeme lékárnu. Vydáváme léky na předpis, poskytujeme prodej léčiv a další.

Lékárna Čerčany, s.r.o.

Prodej farmaceutických a veterinárních přípravků, vitamínů, doplňků výživy a obvazového materiálu. Nabídka kompresivních punčoch, inkontinentních plen, hypoalergenní a léčebné kosmetiky, pomůcek pro diabetiky a alergiky a homeopatik. Provádíme měření krevního tlaku a poskytujeme odborné poradenství.

Ústavní lékárna

Výdej léků a zdravotních pomůcek na lékařský předpis nebo na poukaz. Prodej volně prodejných léčiv a parafarmaceutik. Zajištění zásobování nemocnice. Poskytujeme zdravotnické potřeby jako jsou obinadla, gázy, berle a inkontinenční vložky.

Lékárna Johanka

Nabízíme široký sortiment léků, potravinové doplňky, vitamíny, léčebnou kosmetiku Neostrata a další, dětskou výživu, zdravotní dětskou a pracovní obuv Natur comfort, zdravotnické potřeby, veterina, homeopatie. Poskytujeme odborné poradenství.

Lékárna Primavera

Provozujeme lékárnu. Jsme člen sdružení Magistra.

Lékárna U Sv. Vojtěcha

Prodej farmaceutických přípravků. Nabízíme léky, vitamíny, dětské výživy, kosmetiku a čaje.

LÉKÁRNA HOSTIVICE

Nabídka léků na předpis, volně prodejných léčiv, bylinných čajů, potravin zvláštní výživy, homeopatik, veterinárních léčiv a kosmetiky (Bioderma, Doliva, La Roche, Vichy, Ryor). Provoz kosmetické poradny Ryor. Přípravky ústní hygieny - Curaprox, Elmex, Meridol, Lacalut, Parodontax, Sensodyn, Corega.

BENU Lékárna

Nabízíme široký sortiment léků na předpis, volně prodejných přípravků, doplňků stravy a homeopatik. Rádi vám poradíme s výběrem dermokosmetiky a volně prodejných veterinárních přípravků.