Lékárníci v ČR: Nabídka Léčiv a Jak Získat Rychlý Přístup k Potřebným Lékům

Získejte informace o nejbližších lékárnách včetně aktuální nabídky a otevírací doby na naší stránce. U nás najdete také tipy na volně prodejné léky a zdravotní poradenství.

Kompletní seznam lékáren v ČR

Otevřené Lékárny v ČR: Profesionální Péči a Kompletní Informace o Nabídce Léčiv

Stanclova lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků, léčiv, vitaminů, bylinných preparátů a čajů, potravinových doplňků, kojenecké výživy, zdravotních pomůcek a homeopatik. Zabýváme se výdejem léků na lékařský předpis. Poskytujeme poradenskou činnost. Zajišťujeme prodej zdravotní obuvi.

Lékárna Mafarmia s.r.o Napajedla

Prodej farmaceutických výrobků. Nabídka poradenství v oblasti homeopatik. V našem sortimentu naleznete léky lékařský předpis a volný prodej, obvazový materiál, desinfekční přípravky, prostředky pro inkontinenci, mléka pro zvláštní výživu a další. Poskytujeme vybavení lékárniček pro firmy a podniky.

Lékárna DUO

Zabýváme se maloobchodním prodejem farmaceutických přípravků. Připravujeme, kontrolujeme a vydáváme léčiva na předpis i bez něj. Zabezpečujeme léčiva, zdravotnickou techniku či pomůcky pro nemocnici. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Baťov, s.r.o.

Nabízíme homeopatické poradenství, Bachovy květové esence, široký sortiment bylinných a ovocných čajů, prodej zdravotní obuvi, objednávku zdravotních pomůcek, sortiment výrobků firmy ENERGY, NUTRA BONA, ROSA CANINA, DĚDEK KOŘENÁŘ. Ve výdejně je pitná studánka revitalizované vody AQUA SANATURA.

Lékárna Jitka Horná

Zabývám se prodejem farmaceutických přípravků, bylinných čajů či léčebné kosmetiky. Nabízím základní homeopatika a potraviny zvláštní výživy.

Lékárna Hradební, s.r.o.

Nabízíme sortiment volně prodejných léků, léků na předpis a dalších doplňků. Dále prodej bylinných čajů, homeopatie, inkontinenčních pomůcek. Nabídka veterinárních přípravků.

Farmacie Nádražní, s.r.o

Provozujeme lékárnu.

Lékárna U Anděla Strážce

Výdej léků pro veřejnost. Prodej zdravotnického materiálu, potravinových doplňků, kosmetiky, přírodních léčiv, čajů, homeopatik a veterinárních léčiv. Nabízíme odborné poradenství.

Lékárna Horní Lideč

Věnujeme se prodeji farmaceutických a veterinárních přípravků, zdravotnického materiálu, plen, inkontinenčních pomůcek, doplňků stravy, vitaminů, minerálů či bylinných a ovocných čajů. Zajišťujeme výdej léků na recept.

Lékárna Dahlia

Prodej farmaceutických přípravků a doplňků stravy.

Lékárna Dům zdraví

Lékárna prodává a vydává léky na volný prodej i recept od lékaře, připravuje léčivé přípravky a nabízí odborné poradenství.

Lékárna Tlumačov

Prodej farmaceutických výrobků.

OOVL - Lékárna Bánov

Provoz výdejny léků.

MORAVACOP

Provoz lékárny. Nabízíme lékárenskou péči včetně poradenství, sortiment volně prodejných léčiv a potravin zvláštní výživy, výběr bylinných čajů, základní homeopatika, obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku a veterinární přípravky.