Seznam Lékáren v ČR: Kde Najít Léky pro Různé Druhy Alergií

Nakupujte s Výhodou: Využijte našich pravidelných akcí a slev na vybrané produkty. S námi můžete nakupovat s výhodou a získat kvalitní péči za atraktivní ceny.

Podrobný přehled lékáren a jejich telefonních čísel

Péče o Zdraví v České Republice: Získejte Kompletní Informace o Otevírací Době a Nabídce Léčiv

Lékárna Na Horové

Nabízíme veškeré lékárenské služby, možnost individuálních požadavků, rozvoz zdravotnických prostředků domů. V sortimentu naleznete zdravotní obuv značky SANTE, kosmetiku VICHY a AVENE, sortiment dětské výživy HIPP, Hami a Sunar.

Nad Knížecí

Provozujeme lékárnu s možností poradenství. Prodáváme veterinární léky, základní homeopatika, léčebnou kosmetiku, bylinné čaje, obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci, sortiment volně prodejných léčiv a potravin zvláštní výživy i obuv značky Santé.

Lékárna U Svatého Václava

Zajišťujeme prodej farmaceutických přípravků. Dále v našem sortimentu naleznete potravní doplňky, homeopatika, čaje, zdravotnický materiál, zdravotní obuv, kosmetiku a mnohé další. Zboží můžete objednat prostřednictvím e-shopu a využít rozvozu zdravotnických pomůcek předepsaných na poukaz až domů.

OOVL - L Nemocnice

Výdej léků na recepty a poukazy pacientů. Volný prodej léků a zdravotnického materiálu.

OOVL - L Biovita

Prodej farmaceutických výrobků. Vydáváme léky na předpis i volně prodejné. Nabízíme homeopatika, antikoncepci či léčivou kosmetiku značek La Roche-Posay, D´oliva, Eucerin a Vichy, zdravotnický materiál a prostředky dentální hygieny. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Mgr. Pavel Kalman

Nabízíme služby v rozsahu veřejné lékárny: léky na recept, volný prodej léků, kosmetiky, zdravotnickéhé materiálu, čajů. Zdarma měříme krevní tlak.

PharmDr. Jaroslav Polách - výdejna léčiv

Prodej a výdej léčiv.

Lékárenská pohotovost - Fakultní nemocnice Hradec Králové

Provoz lékárny. Prodej léků a léčiv včetně zdravotnického materiálu, příprava mastí. Poskytujeme služby lékového informačního centra. Zajišťujeme základní i specializovanou lékárenskou péči pro hospitalizované i pro ambulantní pacienty. Provádíme potřebný lékárenský servis pro klinická pracoviště.

Lékárna Chvaletice

Prodáváme farmaceutické výrobky a léčiva. Nabízíme homeopatiky, vitamíny, minerály, dětskou výživu, bylinné čaje, zdravotnické potřeby, autolékárničky, veterinární přípravky či sortiment pro diabetiky. Zajišťujeme poradenský servis. Léčiva prodáváme na předpis i volně.

Agnes

Provozujeme lékárnu s nabídkou prodeje léků, ortopedických přípravků, zdravotnického materiálu a homeopatik. Nabízíme odborné poradenství po dohodě. Zajišťujeme zákaznické karty pro klienty.

Lékárna FRÝDLANT

Prodej léků a farmaceutických přípravků, homeopatik,veterinárních léčiv, kompenzačních pomůcek, zdravotní obuvi. Poradenství v oblasti homeopatie, analýza chodidel, prodej kompresních punčoch. Měření krevního tlaku zdarma a prodej tonometrů. Parkování za lékárnou.

BENU Lékárna

Provozujeme lékárnu s nabídkou léků na recept i volně prodejných. Nabízíme široký sortiment léků, výživy pro kojence a potravinových doplňků.

Lékárna Na Rynku

Provoz lékárny.

Lékárna Nemocnice Jindřichův Hradec

Prodej farmaceutických výrobků. V sortimentu jsou běžné léky, léky z mimořádného dovozu, ze specifických léčebných programů, široký sortiment injekčních přípravků, vázaná antibiotika, cytostatika, přípravky pro dialyzované pacienty, enterální výživa, kontrastní látky, očkovací látky a další.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy