Otevřené Lékárny v ČR: Rychlý Přístup k Léčivům pro Seniory

Profesionální Péči o Vaše Zdraví: Naši lékárníci jsou tu, aby vám poskytli odborné poradenství a pomohli vám s výběrem správných léků pro vaše individuální potřeby.

Vyhledejte městské lékárny s kompletním výpisem

Zajistěte Si Péči o Zdraví v České Republice s Naším Průvodcem

LÉKÁRNA ipc Braník

Lékárna s nabídkou kompletního sortimentu. Léky na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky, vitamíny, kosmetika.

Lékárna U Radnice

Provozujeme lékárnu.

LÉKÁRNA PANSKÝ DŮM

Provoz lékárny. Výdej léků na lékařský předpis. Nabízíme volně prodejné léky, potravinové doplňky, kosmetiku, dětskou výživu, kojenecké potřeby, vitamíny a minerály. Homeopatii AKH. Jsme člen sdružení Magistra lékáren.

Lékárna U Permonu

Lékárna, výdej léčiv na lékařský předpis a e-recept. Prodej léků a zdravotnického materiálu. Rozvoz zdravotních potřeb ZDARMA, prodej zdravotní obuvi SANTÉ a PROTETIKA.

Lékárna U Zlaté koruny

Veřejné zdravotnické zařízení zabezpečující prodej léčiv, doplňků stravy a jiných farmaceutických přípravků včetně zdravotních pomůcek, léčebné kosmetiky, čajů, homeopatik a veterinárních přípravků. Nabízíme kvalifikované odborné poradenství. Člen sítě nezávislých lékáren Moje lékárna.

Výdejna léčiv JGM

Provozujeme výdejnu léků a farmaceutických přípravků.

Dašická lékárna

Prodáváme farmaceutické výrobky, bylinné čaje a léčebnou kosmetiku. Nabízíme potraviny zvláštní výživy, veterinární přípravky a základní homeopatika. Sortiment zahrnuje obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci. Poskytujeme poradenství.

Lékárna Klatovské nemocnice

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis. K dispozici je široký sortiment léků, dle požadavků možno předepsaná léčiva operativně objednat. Nabízíme konzultace v případech lehkých zdravotních obtíží, které lze zvládnout bez návštěvy lékaře.

Lékárna U Zlatého draka

Provoz lékárny.

Lékárna Ondráčkova

Prodej farmaceutických výrobků.

SOS lékárna

Lékárna nabízí léčiva, vitamíny, přípravky pro péči o dítě, dekorativní kosmetiku, zdravotní potřeby, i sortiment z oblasti veteriny pro domácí mazlíčky. V sortimentu naleznete opalovací přípravky a doplňky stravy. Součástí nabídky je také sportovní výživa a bezlepkové těstoviny.

M-Centrum lékárna

Provozujeme soukromou neřetězovou lékárnu. Nabízíme individuální poradenství, možnost rezervace sortimentu, zdravotnických prostředků a pomůcek včetně inkontinenčních pomůcek či kosmetiky. Rozšířili sortiment zdravé výživy o bezlepkové potraviny. Nabízíme rozvoz inkontinenčních pomůcek.

U zámku

Výdej léků na recepty, výdej prostředků zdravotnické techniky na poukazy, příprava individuálních léků dle receptury, prodej veterinárních přípravků, prodej ortopedických pomůcek, poradenská, osvětová a konzultační činnost směrem k pacientům i ostatním zdravotnický pracovníkům.

Lékárna U Sv.Martina

Provozujeme lékárnu s nabídkou farmaceutických výrobků a doplňkového sortimentu. Jsme člen sdružení Magistra.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy