Lékárníci v ČR: Jak Zajistit Profesionální Rady pro Péči o Duševní Zdraví

Otevřené Lékárny a Zdravé Návyky: Podporujeme zdravé návyky a životní styl. S námi získáte rady a produkty pro udržení zdravých návyků, které podporují vaše celkové zdraví a pohodu.

Kompletní sortiment dostupných léků

Lékárenský Průvodce Českou Republikou: Profesionální Péči a Rychlý Přístup k Nabídce Léčiv

Lékárna Na Zámecké

Provozujeme lékárnu. Zajišťujeme výdej léků na lékařský předpis i v rámci volného prodeje. Dále nabízíme potraviny zvláštní výživy, bylinné čaje, základní homeopatika, obvazový materiál a pomůcky při inkontinenci, léčebnou kosmetiku či veterinární přípravky.

Lékárna Světlogorská

Výdej léků na recepty a poukazy pacientů. Volný prodej léků a zdravotnického materiálu.

MAPO lékárna, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment volně prodejných léčiv, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, pomůcek pro péči o chrup a ústa (včetně pomůcek pro péči o rovnátka), kosmetiky, dětské výživy a dalšího sortimentu pro děti. Poskytujeme kosmetické poradenství s ohledem na typ pleti.

Lékárna Lada

Prodej farmaceutických přípravků.

Lékárna Pod Věží, s.r.o.

Provozujeme lékárnu s nabídkou volně prodejných léků i léků na předpis. Prodáváme bylinné čaje, dětskou výživu, homeopatika, zdravotnický materiál a zdravotní obuv či léčebnou kosmetiku. Poskytujeme lékárenské poradenství a nabízíme změření krevního tlaku.

HES Pharma s.r.o., Lékárna Bystrc

Výdej léků a farmaceutických přípravků, prodej kosmetiky, poradenství ohledně zdraví.

Lékárna U sv. Alžběty

Provoz lékárny.

Lékárna U Lávky

Provoz lékárny.

Lékárna Na Novém Městě

Provoz lékárny. Prodej léků, zdravotnických potřeb a kosmetických přípravků. Poskytování odborného poradenství.

Lékárna U sv. Františka

Provozujeme lékárnu. Nabízíme léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete u nás také čaje a vitamíny.

Lékárna Dubina - Poliklinika

Široká nabídka volně prodejných léků, přírodních doplňků stravy, dermokosmetiky a homeopatie včetně certifikovaného poradenství. Rozvoz inkontinence.

Nemocniční lékárna - výdejní místo - Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Kromě širokého sortimentu léků a léčivých přípravků na recepty nabízíme volně prodejné přípravky, potravní doplňky, vitamínové přípravky a léčebnou kosmetiku. Výdej zdravotnických prostředků či léčebných a ortopedických pomůcek. Zajišťujeme konzultace a poradenství v oblasti užívání léčiv.

U Černého orla

Nabízíme léčiva na předpis, volně prodejné léky, potravinové doplňky a zdravotní obuv. Máme síť lékáren a zdravotnických prodejen po celé ČR, jsme členem skupiny lékáren Lekia.

Lékárna Rokycanské nemocnice

Zabýváme se prodejem a výdejem léčiv a farmaceutických produktů. Zajišťujeme zásobování léky a dezinfekčními prostředky. Vydáváme zdravotnickou techniku na poukazy a prodáváme doplňkový sortiment.
Stránkování
Zobrazit předchozí firmy 5 6 7 8 Zobrazit další firmy